Fotografia kulinarna – czyli jak w prosty sposób przyciągnąć więcej klientów do Twojej restauracji?

Twoim marzeniem było posiadanie restauracji, do której będą przybywać tłumy gości.

Chciałeś stworzyć miejsce w którym rezerwacja stolika będzie odbywała się z tygodniowym wyprzedzeniem. Lokal w którym pachnie wyśmienitym jedzeniem miłą obsługą i gościnną atmosferą do której każdy będzie chciał wrócić.

Wszystko szło dobrze, aż nagle zacząłeś zauważać mniejsze zainteresowanie swoim lokalem.

Niestety nastał kryzys, podczas którego ludzie bardziej rozważnie wydają swoje pieniądze i nie chcą kupować kota w worku. Dlatego możesz obserwować mniejsze zainteresowanie Twoim wymarzonym miejscem. Coraz mniej klientów zagląda do środka.

Ludzie jednak nie przestali odczuwać głodu. Jedzenie i dostarczenie składników odżywczych każdemu organizmowi jest nadal nieodzownym elementem każdej żywej istoty.

pani fotograf fotografia kulinarna

Dobre jedzenie nadal jest przyjemnością i rozrywką dla ludzi. Jak więc sprawić aby klienci znów zaczęli napływać do Twojego lokalu?

Z pewnością korzystasz już z pewnych form reklamowych. Zainwestowałeś np. w stronę internetową lub w ulotki, które nie do końca przekonują klientów do odwiedzenia Twojej restauracji.

W jaki prosty sposób możesz uatrakcyjnić swoje materiały reklamowe i jednocześnie spowodować by klienci nie mogli się oprzeć przed zamawianiem dań z Twojej karty?

Bardzo prostym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi fotografii kulinarnej.

Profesjonalne zdjęcia potraw, są rewelacyjnym sposobem na wizualne przedstawienie dania Twoim potencjalnym klientom.

Zdjęcia jedzenia, które wyglądają tak smakowicie , że na ich widok ślinka cieknie to coś co przyciągnie jak magnes klientów i tym samym pieniądze do Twojego portfela.

Zdjęcia kulinarne są świetnym sposobem wzbogacenia i uatrakcyjnienia strony internetowej, ulotek, banerów reklamowych lub menu.

Wyobraź sobie głodnego klienta, któremu burczy w brzuchu i który w coraz większym zdenerwowaniu szuka miejsca, w którym może cos zjeść. Trafia na fotografie jedzenia Twojej restauracji. Ładne zdjęcia kulinarne od razu przyciągają jego wzrok na dłużej. Na ich widok jego układ pokarmowy zaczyna wytwarzać więcej enzymów trawiennych, które jeszcze bardzie wzmagają uczucie głodu. Zaczyna mu burczeć w brzuchu coraz bardziej i bardziej. W końcu nie jest w stanie się opanować wchodzi do Twojej restauracji, zamawia tak apetycznie wyglądające danie i z ogromnym apetytem zabiera się do jego konsumpcji, gdy tylko Twój kelner z gracją postawi je przed nim na stole. Ciebie rozpiera duma i ogromna radość bo ten wyżej opisany klient nie jest wyjątkiem.


Dzięki zdjęciom jedzenia masz teraz pełno gości i pełen portfel. Robisz to co lubisz i możesz dzięki temu zarabiać pieniądze.

fotograf kulinarny pani fotograf gotuje

 

Podobnie jak dla Ciebie bycie restauratorem jest prawdziwą pasją, tak dla mnie jest to bycie fotografem kulinarnym. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie fotografii kulinarnej mogę robić dla Ciebie świetne zdjęcia, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży dań w Twojej restauracji.

 fotografia kulinarna tort

Fotografia kulinarna wymaga odpowiedniego doboru oświetlenia, umiejętnego ułożenia potraw na talerzu oraz doboru akcesoriów, dlatego warto wybrać kogoś takiego, kto ma doświadczenie w realizacji fotograficznych sesji kulinarnych.

Korzystając z moich usług masz pewność, że zdjęcia wyjdą pysznie.

Dodatkowo będzie to fotografia kulinarna wykonana według najnowszych trendów światowych tej branży. Do tego jako fotograf kulinarny przykładam zawszę wagę do wolnej przestrzeni na zdjęciach, którą można potem zagospodarować na wstawienie dodatkowych treści (haseł reklamowych, opisów potraw, itp.).

Dobre jedzenie w dzisiejszych czasach nie wystarczy aby restauracja odniosła sukces. Twoja konkurencja nie śpi. Inni restauratorzy nieustannie poszukują nowych możliwości i sposobów na pozyskanie klientów. Nie możesz zostać w tyle! Nie czekaj i zamów usługę fotografii kulinarnej już dziś!

Zapraszam do kontaktu ze mną bezpośrednio:

Pani Fotograf Gotuje – Agnieszka Szczechowiak-Szen

Tel. 512-259-916

 

Wyślij do mnie wiadomość:
[contact-form-7 id=”3217″ title=”Gotuje1″]

fotografia kulinarna Pani Fotograf

11 fotografia kulinarna ciasta zdjęcia kulinarne ciast zdjęcia kulinarne frytki hamburger zdjęcia jedzenia pieczona papryka