Tydzień z Sushi !

Jedliście kiedyś sushi? Ja mimo tego, że w Polsce restauracje serwujące ten japoński przysmak stają się coraz bardziej popularne, nie miałam okazji jeszcze zakosztować tych smaków. Przyczyny tego stanu rzeczy należy szukać najprawdopodobniej w tym, że wielką fanką ryb nie jestem (o czym już na blogu wspominałam).  Nie mniej jednak uważam, że trzeba poszerzać swoje horyzonty i nieustannie wychodzić poza swoją strefę komfortu także w obszarze kulinariów. Dlatego też przymierzam się do skorzystania z promocyjnej oferty na sushi na PizzaPortal.pl. Od 6-go do 13-go maja na tym portalu można skorzystać z 25% rabatu na wszystkie japońskie dania.

Wystarczy wykorzystać kod rabatowy : SUSHI przy zamówieniu jedzenie na wynos na PizzaPortal.pl i już po chwili można poznawać nowe smaki we własnym domu!

Ja jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o sushi więc jeśli ktoś z Was jest bardziej doświadczony w temacie tych frykasów, to koniecznie dajcie znać co trzeba spróbować, a czego raczej się wystrzegać składając zamówienie. Czekam na Wasze komentarze.

 sushi1